Стійка для одягу "Вісьминіг"



Стійка для одягу "Вісьминіг"
Шукаєте відповідний вішак для дому чи торгової точки? Однією з найфункціональніших є стійка-восьминіг для одягу, представлена в нашому каталозі. Її можна сміливо розмістити у вільному кутку, звільняючи простір. Завдяки простій конструкції та лаконічному оформленню вона чудово впишеться в будь-який інтер'єр, а також дасть змогу розмістити на плічках безліч моделей одягу.
За своїм будовою стійка-вішалка схожа на морського восьминога. Вона має одну міцну ніжку з хрещатими розпірками, що додають підвищеної стійкості. У верхній частині розташовуються «рога» (флейти), що використовуються в різні боки. Завдяки спеціальним кріпленням на кожен «ріг» можна підвішувати плічка.
Телескопічна стійка для одягу стане справжньою знахідкою для тих, хто відмовляється від традиційних «ланцюжок» і громіздких шаф.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Призначення | Для одягу |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Стійка |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1750 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ShabaShop |
- Ціна: 2 500 ₴

