Стійка торгова підлогова двоярусна (під кронштейни / флейти)
Топ продаж





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напольна стійка
Стійка торгова підлогова двоярусна (під кронштейни / флейти)
Надійна підлогова стійка для розміщення одягу в магазині, шоурумі або на складі.
Дозволяє ефективно організувати простір та збільшити викладку товару.
Чому варто купити:
✔ 2 рівні розміщення — більше товару на тій самій площі
✔ Під кронштейни / флейти — гнучке налаштування
✔ Стійка конструкція — не хитається
✔ Міцний метал — витримує навантаження
✔ Сучасний вигляд
Характеристики:
- Ширина: 2000 мм
- Висота: 2200 мм
- Глибина (нога): 600 мм
- Стоєві: 30×30 мм
- Перекладини: 40×20 мм
- Матеріал: метал
- Покриття: порошкове фарбування
- Колір: чорний / під замовлення
Комплектація:
- Каркас
- Флейти / кронштейни — замовляються окремо
Додатково:
- В розібраному вигляді
- Легка збірка
- Можливий індивідуальний розмір
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Призначення | Для одягу |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Стійка |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2000 мм |
| Висота | 2300 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Вага | 8.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ShabaShop |
- Ціна: 2 500 ₴




