Пуфик для передпокою з полицями для взуття, велюр шоколад, 80х35х42 см
Топ продаж


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуфик-банкетка для передпокою з полицями для взуття — практичне й акуратне рішення для дому, магазину, шоуруму або гардеробної. Модель поєднує м'яке сидіння і зручне місце для зберігання взуття, тому допомагає економити простір і підтримувати лад.
Каркас виготовлений із міцного металу в чорному кольорі. Сидушка — з велюру кольору шоколад, м'яка, приємна на дотик і візуально виглядає акуратно та дорого. Прошита поверхня надає пуфику виразнішого й акуратнішого вигляду.
Розміри:
- ширина — 80 см
- глибина — 35 см
- висота — 42 см
Пуфик підходить для передпокою, коридору, гардеробної, спальні, магазину одягу або приміряльної. Нижні полиці зручно використовувати для зберігання взуття, коробок або аксесуарів.
Переваги моделі:
- м'яке зручне сидіння
- міцний металевий каркас
- дві полиці для взуття
- компактний розмір
- сучасний лаконічний дизайн
- універсальний колір шоколад
Виріб добре вписується в сучасний, лофт і мінімалістичний інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 8 кг |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ShabaShop |
- Ціна: 2 500 ₴

